Fotoakrüül seinale

Fotoakrüül 5mm

Fotoakrüül seinale

Vali toote suurus

 • Kõrgus
  x
  Laius
  Ühik
  Hind
 • 30
  x
  45
  cm
  74,90 €
 • 50
  x
  50
  cm
  94,90 €
 • 40
  x
  60
  cm
  94,90 €
 • 60
  x
  90
  cm
  149,90 €
Teie foto prinditakse kõrgekvaliteetsele läikivale fotopaberile ja seejärel kleebitakse värvitu kahepoolse liimiga akrüülklaasist plaadi tagaküljele. Fotoakrüül toob esile pildi ilusad värvid ja loob kirka ruumilise efekti. Pildi võib kinnitada seinale riputuskonksude või spetsiaalsete alumiiniumist poltide abil, mis hoiavad pilti seinast 2 cm kaugusel ja loovad veelgi võimsama ruumilise efekti.

Parim trükikvaliteet

Toodete trükkimisel on kasutatud HP Designjet 6100ps printerit, mis garanteerib tänu 8-tindi trükitehnoloogiale täpse ja kvaliteetse trüki. Saame pakkuda ideaalset trükikvaliteeti kõikidele näituseväärilistele kunstiteostele ja igapäevastele piltidele.

Tuhmumiskindlus

Kõikide toodete trükkimisel kasutame alati ainult parimaid materjale, mis kindlustavad toodete tuhmumiskindluse enam kui 50 aastaks. Tuhmumiskindlus annab trükistele pikaajalisuse lisaväärtuse, mis võimaldab pilte eksponeerida mitme põlvkonna vältel. Tänased fotod kannavad endas perekondlikke traditsioone ja erilisi hetki, mis väärivad hoidmist.

Rikkalikke värve võimaldav fotopaber

Pildid trükitakse parimale fotopaberile (300g/m2), mis omab väga laia värviruumi, kvaliteetset satiinviimistlust ning toob välja pisimadki detailid.

Parim materjal

Teostuseks on 5 mm parima valgusmurdumisega Perspex akrüülklaas mille servad on laseriga kristallselgeks lõigatud. Plaadile on taha kleebitud läbipaistva värvitu kõrgtehnoloogilise liimiga fotopaber, mis tagab fotode kvaliteetse lõppviimistluse.

Kinnitus

Fotoakrüüle saab kinnitada seina alumiiniumist kinnituspoltidega. Kinnituspoldid toovad pildi u 2cm seinast eemale ja loovad pildile ruumilise efekti.
Pildi hind sisaldab kinnitusi.

2009 Photopoint. Kõik õigused kaitstud  |  Tasuta infotelefon: 800 FOTO / 800 3686  |  Telefon: +372 733 7700  |  E-mail: info@photopoint.ee