Fotoakrüül lauale

Fotoakrüül lauale

Fotoakrüül lauale

Vali toote suurus

 • Kõrgus
  x
  Laius
  Ühik
  Hind
 • 15
  x
  21
  cm
  31,90 €
Teie foto prinditakse kõrgekvaliteetsele läikivale fotopaberile ja seejärel kleebitakse värvitu kahepoolse liimiga akrüülklaasist plaadi tagaküljele. Fotoakrüül toob esile pildi ilusad värvid ja loob kirka ruumilise efekti. Pildi saab asetada lauale või riiulile ilma lisakinnitusteta.

Parim trükikvaliteet

Toodete trükkimisel on kasutatud HP Designjet 6100ps printerit, mis garanteerib tänu 8-tindi trükitehnoloogiale täpse ja kvaliteetse trüki. Saame pakkuda ideaalset trükikvaliteeti kõikidele näituseväärilistele kunstiteostele ja igapäevastele piltidele.

Tuhmumiskindlus

Kõikide toodete trükkimisel kasutame alati ainult parimaid materjale, mis kindlustavad toodete tuhmumiskindluse aastakümneteks. Tuhmumiskindlus annab trükistele pikaajalisuse lisaväärtuse, mis võimaldab pilte eksponeerida mitme põlvkonna vältel. Tänased fotod kannavad endas perekondlikke traditsioone ja erilisi hetki, mis väärivad hoidmist.

Rikkalikke värve võimaldav fotopaber

Pildid trükitakse kvaliteetsele fotopaberile (192g/m2), mis omab laia värviruumi kvaliteetset poolläikivat viimistlust ning loob pildi vaatlemiseks ideaalsed tingimused.

Parim materjal

Teostuseks on 20 mm parima valgusmurdumisega Perspex akrüülklaas mille servad on laseriga kristallselgeks lõigatud. Plaadile on taha kleebitud läbipaistva värvitu kõrgtehnoloogilise liimiga fotopaber, mis tagab fotode kvaliteetse lõppviimistluse.

Kinnitus

Pilt seisab ima lisakinnitusteta siledal pinnal ise püsti.

2009 Photopoint. Kõik õigused kaitstud  |  Tasuta infotelefon: 800 FOTO / 800 3686  |  Telefon: +372 733 7700  |  E-mail: info@photopoint.ee